skip to Main Content

Kurumsal SEO Hizmetleri

Eğer Google’da sektörünüze yönelik belirli kelimelerde arama sonuçlarında ilk sayfada çıkmak isiyorsanız ve süreci yakından takip edebilmeyi hedefliyorsanız aradığınızı bulduğunuzu söyleyelim. Vereceğiniz her lirayı doğru yere harcadığınızdan emin olmak istersiniz. Çok haklısınız. Bunun farkında olduğumuzdan çalışmaya başladığımız her firma ile tüm süreci şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz.

Hangi kelimelerde kaçıncı sırada olduğunuzu ve bir sonraki raporda işlerin nasıl gittiği yönünde haklı meraklarınızı gidermeyi planladık. Daha önce bırakın ilk sayfayı, ilk 100’de bile yokken adım adım var olup ilerlemeyi takip etme fırsatı bulacaksınız.

Böylelikle işletmenizi digital ortamda pazarlamayı ve daha fazla müşteriye ulaşma fırsatı yakalamış olursunuz.

Seo Hizmeti Al
SEO Hizmetleri (services)
Seo Denetimi

Rekabet ve Anahtar Kelime Araştırması

Seo hizmeti almaya karar verdiyseniz büyük ihtimalle rakip firmaların sıralamalarını biliyor ve sizde bu sıralamayı elde etmek istiyorsunuz. Rakip firmaları araştırıp, hangi kelimelerde kaçıncı sırada olduklarını belirliyor bu sayede doğru kelimeleri tespit edip, doğru bir yol haritası çizmiş oluyoruz.

Teknik SEO

Teknik SEO

Veribel Teknik SEO modeli, web sitesi yükleme hızını artırmayı, web sitesinin yapısını iyileştirmeyi hedefler. Böylelikle arama motoru örümceklerinin web sitenizi tarama ve dizine eklemesi çok daha kolay ve hızlı olur. Bu ise organik aramalardaki sıralamanızı olumlu yönde etkiler.

Link İnşası

Link İnşası

Arama motorlarında sadece anasayfanız görüntülenmez. Anahtar kelimeye göre optimize edilmiş sayfalarınız görüntülenir. Bu sebeple her bir kelime öbeği için bir sayfa oluşturmak çok mühimdir. Veribel link inşasını bu stratejiye göre belirler. Bu sayede daha hızlı sıralama elde edersiniz.

Seo İlerleme Raporu

Düzenli Raporlama

Hangi kelimede kaçıncı sıradasınız? Peki ilerleyen zamanlarda durum nasıl değişkenlik gösteriyor? Hangi sayfanız daha çok trafik alıyor? gibi sorularınızın olması çok doğal. Bunu biliyoruz ve önem veriyoruz. Bunun için size bu bilgileri ve merak ettiğiniz daha fazla veri içeren bir rapor hazırlıyoruz. Yatırımlarınızın ve uyguladığımız stratejilerimizin etkilerini izleyebiliyorsunuz.

Back To Top
Open chat
Powered by