HAKKIMIZDAYazılım Bizim Tutkumuz.

Veribel Yazılım, 2012 yılında İstanbul’da kurulmuş yerli bir yazılım şirketidir. 2020 yılı Şubat ayında yönetim değişikliğine gitmiş ve bir yenilenme ve sıçrama evresi başlamıştır. Veribel olarak, tecrübeli, başarı ve sonuç odaklı ekibimiz ile Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Teknopark’taki ofisimiz ile müşterilerimizin zorlu yazılım projelerinde onlara hizmet vermeye devam ediyoruz.

NEDEN VERİBEL?
Yazılım Odaklı Dijital Dönüşümde İşortağınız
Deneyimli Yönetim ve İşini Tutkuyla Yapan Ekip
Veribel yöneticileri yazılım sektöründe 20 yıldan fazla deneyime sahip. Benzer şekilde alanında deneyimli yazılım ve proje yönetim ekibi ile başarılı projeler üretmektedir. Ekibimizi tanıyın.
Sürekli Öğrenen ve Yenilenen Bir Organizasyon
Teknoloji firmaları için en büyük meydan okuma “her an ortaya çıkan yeni teknolojilerin” baş döndürücü hızına ayak uydurabilmektedir. Veribel olarak, günümüzde en ufak yerinde saymanın aslında “geriye gitmek” olduğuna inanıyoruz ve bu nedenle sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeni teknoloji ve tekniklere adapte ediyoruz.
Yazılım Projeleri Yönetim Tecrübesi
Yazılım projelerinin kendine has yönetim teknikleri vardır. Teknik zorlukları kullanıcıya yansıtmadan sade ve kullanışlı çözümler üretmeyi bir sanat olarak görüyoruz. 20 yıldan daha uzun sürede edinilmiş butik ya da ürün odaklı yazılım projeleri yönetim tecrübemiz başarılı projeler ortaya koymamızı garantiliyor.
Destek
Yazılım çözümleri hem tedarikçi hem de müşteri bakış açısından uzun vadeli yatırımlar olarak görülmelidir. Geliştirilen yazılımlar kullanılmaya başlandıktan sonra ortaya çıkabilecek sorunlara, makul zamanda müdahale eden ve ürününün arkasında duran tedarikçilerin varlığı, yazılımın hayatına devam etmesinin anahtarıdır. Veribel bu sorumluluk ile hizmet vermektedir.
Web Tabanlı Yazılım Geliştirme
100%
Mobil Uygulama Geliştirme
100%
İnovatif Yaklaşım
100%
Başarı Garantisi
99%
AR-GE ile Sürekli Gelişimi
88%
Tutku & Adanmışlık
Müşterilerimizin tatminine endeksli bir tutkumuz ve en üst düzeyde iş profesyonelliğine bağlılığımız var.
Açık Sözlülük
Çözümlerimizi basit bir dille anlatıyorken derin bir entelektüel açıklığa ve dürüstlüğe sahibiz.
Cüretkâr Çözümler
Cesur düşünceyi, işi bitirmeye ve kararları eyleme dönüştürmeye odaklanan pratik bir yaklaşımla birleştiriyoruz.
Hepimiz Birimiz İçin
Kolektif enerjimizi olağanüstü başarıya yönlendirmek için hem birbirimizle hem de müşterilerimizle tek bir ekip olarak çalışıyoruz.

Tarihçe

2012

Kuruluş

Yazılım sektöründe faaliyet göstermek üzere kuruldu.

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

2017

Akıllı Şehir Projesi

Sektörde ilk akıllı şehir projelerinden birisi gerçekleştirildi.

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

2020

Yönetim Değişikliği

Veribel, yazılım sektöründe 20 yıldan fazla deneyimi olan ve pek çok kurumsal projede rol almış yöneticiler Gökhan Akçam ve Mesut Ünal tarafından devralındı.

Ekibimiz Büyüdü

Veribel’e katılımlar başladı. Yazılım ve proje yönetimi ekibi oluştu.

E-Ticaret Yazılımı

Gross Market konseptinin lider firmalarından Zırhlıoğlu Gıda için E-Ticaret Yazılımı Geliştirildi.

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]
Referanslar
ZırhlıYeniLogo_350x280
KurumLogo_350x280
ArçelikLogo_350x280

Takım, birlikte çalışan bir grup insan değildir. Takım, birbirine güvenen bir grup insandır.

https://www.veribel.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/signature_01.png